267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Támlásszék, 2db

726. Támlásszék, 2db

magyar, 18. sz. vége, tömör tölgyfa és diófa, faragott díszítéssel, bársony kárpitja sérült

107*50*45 cm