267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Asztalközép

890. Asztalközép

osztrák, 19. sz. vége, zöld irizáló üveg, ezüstözött és bronzírozott szürke fém öntvény , felülete kopott

18*18 cm