267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szalongarnitúra, 3 db-os

546. Szalongarnitúra, 3 db-os

osztrák, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, asztallap sérült

asztal: 76*55 cm, szék: 93*45*60 cm