267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szalonasztal

735. Szalonasztal

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon haboskőris borítással, cseresznyefa és paliszander intarziával, tetején üveglappal

73*86 cm