267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Toalettasztal

594. Toalettasztal

magyar, 19. sz. vége, diófa, faragott, aranyozott díszítéssel, egy fiókkal, tükörrel, asztallapon bársony borítás sérült

155*90*55 cm