267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Leveles doboz

862. Leveles doboz

osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon rózsafa borítással, ón, csont és gyöngyház intarziával, belsejében bársony borítással, kulccsal, kis sérüléssel

10*33*22,5 cm