267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Képóra

677. Képóra

osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős zenélő szerkezettel, szerkezet javításra szorul, olaj, fémlemez, j.n., aranyozott blondelmasszás kerete sérült, óraüveg hiányzik, hiányos, sérült

107*100 cm