267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tükör

699. Tükör

osztrák, 1830 körül, fekete lakkfestett fa, faragott, aranyozott ökörszemes díszítéssel, csiszolt tükörrel, sérült

131*86 cm