267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szalonasztal

727. Szalonasztal

magyar, 19.sz. első fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa, mahagóni és tölgyfa intarziával, négy kis fiókkal

77*89*60 cm