267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Posztamens

696. Posztamens

osztrák, 20. sz. eleje, mahagóni színűre pácolt bükkfa, öntött sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, kis sérülésekkel

m: 100 cm