267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tükörpár konzollal

541. Tükörpár konzollal

osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, neorokokó díszítéssel, tükörlapon csiszolt kristály falikarokkal, sérült, az egyik hiányos

356*112*14 cm, 334*112*14 cm