267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Asztali távcső

744. Asztali távcső

angol, Edinburgh, 19. sz. vége, jelzett: J. Lazars Edinburgh, sárgaréz, talprögzítő két csavar pótolt, kis sérüléssel

h: 95,5 cm; m: 46 cm