265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Kunffy Lajos
A művész felesége, 1902 körül
1. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kislányportré
2. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Alvó nő
3. tétel
Grünwald Klára
Női portré, 1915
4. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Átkelés
5. tétel
Rochbock, Ludwig (1820-1883) és Rorich, Carl (1823-1883)
Bécs látképe
6. tétel
Barabás Miklós
Anya gyermekével, 1845
7. tétel
Ridinger, Elias Johann
Szarvasbika, 1750
8. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Udvari jelenet
9. tétel
Tiziano után, 18. sz.
Pesaro Madonna
10. tétel
Itáliai festő, 19. sz.
Apostol fej
11. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Mária a gyermek Jézussal
12. tétel
El Greco után, 20. sz. második fele
Szent Család
13. tétel
Osztrák festő, 1800 körül
Püspökszent
14. tétel
Bélaváry Alice, Vaszkó Ödönné
Madonna a gyermekkel, 1930-as évek
15. tétel
Szlovák festő, 19. sz.
Palermoi Szent Rozália
16. tétel
Hajgató Ferenc, Boldogfai
Rabbi portréja
17. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 1800 körül
Ifjú portréja
18. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 18. sz. vége
Ifjú portréja
19. tétel
Ifjú kék felöltőben
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS