265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Pihenő katona
41. tétel
Alt, Rudolf (1812-1905) után Richter, Jozef
A Stephansdom Bécsben
42. tétel
Kalmár jelzéssel
Katona, 1917
43. tétel
Májerszky Róbert jelzéssel
Városrészlet, 1924
44. tétel
Csabai - Ékes Lajos
Lovas a téli utcán, 1918
45. tétel
Neidhandl (?), P. jelzéssel, 20. sz. eleje
"Ballunspitze" (Svájc)
46. tétel
Szilágyi János (1907 - ?)
Tabáni utca, 1930 körül
47. tétel
Sáray Elvira
Patakpart, 1925
48. tétel
Jahnke jelzéssel, 20. sz. első fele
Kopár fa
49. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Pihenő dán dog
50. tétel
Csák jelzéssel
Vadászó cica, 1902
51. tétel
Koch, Ludwig
Lovasroham, 1899
52. tétel
Aldin, Cecil
Postakocsi
53. tétel
Magyar festő, 20. sz.
Családi kocsizás
54. tétel
Berros jelzéssel, 20. sz. eleje
Rókavadászat előtt
55. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lány kutyával
56. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Patakparton
57. tétel
Révay jelzéssel
Lóverseny, 1936
58. tétel
Közép - európai festő
Pásztor pár kecskével, 1934
59. tétel
Berglund, Gunnar
Tengerparti városka
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS