265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Patakpart, 1925

48. Sáray Elvira (működött a 20. sz. első felében)

Patakpart, 1925

olaj, vászon

51*45 cm

j.j.l.: Sáray Elvira 1925, sérült