265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III. > Vadászó cica, 1902

51. Csák jelzéssel

Vadászó cica, 1902

olaj, vászon kartonra ragasztva

39*63 cm

j.j.l.: Csák 1902, sérült