1. Jagicza Patricia (Budapest, 1986 - )
Összetett gondolat 2020
olaj, vászon
35*45 cm
j.h.o.: Jagicza Patrícia, Kiállítva: No Blank Space Bp. NaCo 2021
A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.