Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Összetett gondolat 2020

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

1. Jagicza Patricia (Budapest, 1986 - )

Összetett gondolat 2020

olaj, vászon

35*45 cm

j.h.o.: Jagicza Patrícia, Kiállítva: No Blank Space Bp. NaCo 2021

A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft