Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Hydra 2020

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

8. Bagi Attila (Debrecen,1991 - )

Hydra 2020

olaj, vászon

56*43 cm

j.h.o.: Bagi Attila, Kiállítva: Personal Mythologies NaCo Bp, 2020.

A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft