8. Bagi Attila (Debrecen,1991 - )
Hydra 2020
olaj, vászon
56*43 cm
j.h.o.: Bagi Attila, Kiállítva: Personal Mythologies NaCo Bp, 2020.
A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.