3. Horváth Zsófia (Szombathely, 1990 - )
Never alone I: 2018
olaj, vászon
50*70 cm
j.h.o.: Horváth Zsófia
A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.