12. Nagy Marcell (Debrecen, 1994 - )
Neptunus-i portré
olaj, vászon
24*18 cm
j.h.o.: Nagy Marcell
A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.