Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Macskafa

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

6. Bencs Dániel (Budapest, 1990 - )

Macskafa

olaj, vászon

60*50 cm

j.h.o.: Bencs Dániel

A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft