11. Dóra Ádám (Vác, 1993 - )
Little Walk II 2021
olaj, vászon
20*30 cm
j.h.o.: Dóra Ádám, kiállítva: Chunky Steps NaCo 2021, Bp.
A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.