Aktuális katalógusok > 272. Kortárs és jótékonysági aukció > Little Walk II 2021

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

11. Dóra Ádám (Vác, 1993 - )

Little Walk II 2021

olaj, vászon

20*30 cm

j.h.o.: Dóra Ádám, kiállítva: Chunky Steps NaCo 2021, Bp.

A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet javára felajánlott tétel.

Vételi megbízás (PDF)

Kikiáltási árral kapcsolatos kérdéseivel kérjük forduljon munkatársainkhoz.

Becsérték: 200 000 - 400 000 Ft