216. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-778]
[779-784]
Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Istenszülő Szűz Mária oltalma
21. tétel
Négyosztatú ikon: Istenszülő, Minden fájdalmasok öröme, Csodatevő Szent Miklós, Kazányi Istenanya és három szent
22. tétel
Raffaello Santi után, 1700 körül
Mária a gyermek Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal
23. tétel
Rombauer János
Mária
24. tétel
Osztrák festő, 19. sz. első fele
Mária
25. tétel
Itáliai festő, 16. sz. első fele
Madonna a gyermekkel
26. tétel
Varotari, Alessandro után, 19. sz.
Psziché és Vénusz Ámorral és szatírokkal
27. tétel
Közép - európai festő, 19. sz. közepe
Mária neveltetése
28. tétel
Magyar festő, 18. sz. vége
A turbéki kegykép mása
29. tétel
Regnier, Nicolas (1591-1667)után, 18. sz.
Bűnbánó Magdolna
30. tétel
Vanni, Francesco (Siena, 1563 - 1610) után, 17. sz. első fele
Szent Jeromos
31. tétel
Német festő, 18. sz.
Krisztus Pilátus előtt
32. tétel
Fetti, Domenico után, 1800 körül
Alexandriai Szent Katalin
33. tétel
Stomer, Matthias
Szent Onofriusz
34. tétel
Führich, Josef von (1800-1876) után, 19. sz. első fele
Krisztus összeroskad a kereszt alatt
35. tétel
Krisztus keresztre feszítése
36. tétel
Német festő, 18. sz.
Krisztus a pribékek között
37. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Szent Vencel
38. tétel
Magyar festő, 18. sz.
"Patrona Hungariae", a Magyarok Nagyasszonya az Árpád-házi szentekkel
39. tétel
Német festő, 18. sz.
Szent Pál korinthosziakhoz írt levelének illusztrációja
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-778]
[779-784]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS