216. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-778]
[779-784]
Fernandez, Francisco
Szent György legyőzi a sárkányt
41. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Püspök szent
42. tétel
Bruggen, Jan van der
Ecce Homo
43. tétel
Spitzer, Franz
Pásztorok hódolása, 1805
44. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
Puttó
45. tétel
Osztrák vagy dél - német szobrász, 16. sz.
Szent Dorottya
46. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Jelenetek Assisi Szent Ferenc életéből - párkép
47. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Nepomuki Szent János
48. tétel
Német festő
Keresztelő Szent János, 1627
49. tétel
Nápolyi szobrász, 17. sz.
Férfi szent (ereklyetartó)
50. tétel
Itáliai szobrász, 19. sz. eleje
Adalber portréja
51. tétel
Theodelinda portréja
52. tétel
Német festő, 17. sz.
Dariusz családja átadja a kincseket Nagy Sándornak
53. tétel
Németalföldi festő, 16. sz. második fele
Vir dolorum
54. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Ótestamentumi jelenet
55. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Szent Jeromos
56. tétel
Unterberger, Ignaz után, 19. sz. közepe
Caritas
57. tétel
Itáliai festő, 17. sz. második fele
Hágár és Izmael
58. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Szent Bertalan
59. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
A jó pásztor
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-778]
[779-784]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS