Asztal
Erdély, 17. sz., tömör diófa asztallap, ácsolt fenyőfa és tölgyfa lábazat, káván vésett növényi ornamentika díszítéssel és címerpajzsban 1540-es évszámmal, restaurált
619. tétel
Kabinetszekrény
620. tétel
Kelengyeláda
magyar, 18. sz. közepe, tömör diófa, faragott díszítéssel, kovácsoltvas fogantyúkkal, zár hiányzik, sérült
621. tétel
Támlásszék, 6 db
Itália, 18. sz., tömör diófa, faragott és aranyozott díszítéssel
Láda
német, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott neoreneszánsz díszítéssel, kovácsoltvas fogantyúkkal, 1 db kulccsal
630. tétel
Karszék
magyar, 19. sz. vége, diófa, faragott díszítéssel, bársony kárpiton hímzett címerábrázolással, kárpit sérült
631. tétel
Asztal
magyar, 18. sz., fenyőfa, ácsolt lábazaton, ládafiában rekeszekkel, 2 lábösszekötő és ékek pótoltak
632. tétel
Karszék, 2 db
Itália, 18. sz., tömör diófa, faragott és esztergált díszítéssel, bőr borítással, sárgaréz szegecsekkel
633. tétel
Kétajtós szekrény
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, figurális intarziás díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal, felújított
634. tétel
Ollós szék
német, 19. sz., pácolt bükkfa, faragott díszítéssel, aranyozott bőr ülőlappal, sárgaréz szegecsekkel, hátlapon a bőr pótolt
635. tétel
Komód
osztrák, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, eredeti zárszerkezetekkel, öntött sárgaréz veretekkel, felújított
636. tétel
Kétajtós szekrény
637. tétel
Kétajtós szekrény
német, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, faragott és esztergált díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, sérült