Tükör
magyar, 19. sz. vége, fa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, kis sérüléssel
659. tétel
Képóra
osztrák, 19. sz. közepe, faragott, aranyozott ökörszemes keretben, olaj, fémlemez, Mária Terézia a magyar főnemesek körében, jelzett középen: Vogel, működőképes szerkezet
660. tétel
Asztalka
magyar, 19. sz. vége, fa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, tetején márványlappal, sérült
Képóra
666. tétel
Egyajtós szekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon topolyafa borítással
667. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon dió- és topolyafa borítással, öntött sárgaréz veretekkel, felújított
668. tétel
Kanapé
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel
669. tétel
Sarokvitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával
670. tétel
Írószekreter
Itália, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, eredeti és pótolt zárszerkezetekkel, lenyíló írólapja mögött 4 fiókkal, 2 titkos fiókkal és rekesszel, későbbi javításokkal
671. tétel
Sarokvitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, hajlított üvegekkel, alul egy fiókkal, sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel, 1 db kulccsal
672. tétel
Sarokpolc
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és cseresznyefa borítással, egy fiókkal
673. tétel
Ágy
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással
674. tétel
Ülőgarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon topolyafa borítással, intarziás díszítéssel
675. tétel
Könyvszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással
676. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa berakással, hátoldalán tükörrel, 1 db kulccsal
677. tétel
Szekrény