Smizett
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással
699. tétel
Zsúrkocsi
magyar, 20. sz. eleje, pácolt bükkfa, négy oldalán nyitható csiszolt üveg berakású lapokkal, görgőkön, kis sérüléssel, Sárdy János operaénekes hagyatékából
700. tétel
Ebédlőasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, 3 vendéglappal, 12 személyesre kihúzható, egy vendéglappal: 79*162 cm
701. tétel
Szalongarnitúra, 4 db-os
magyar, 1900 körül, asztallap: diófa borítással, székek és asztal lábazata tömör diófa, faragott díszítéssel, kanapé: 116*172*70 cm; asztal: 71*112*72 cm; karszék: 108*76*66 cm
702. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott és esztergált díszítéssel
703. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, esztergált lábösszekötővel, sérült
704. tétel
Kandalló óra kandeláber párral
francia, 19. sz. vége, festett fajansz óra- és vázatestek, aranyozott sárgaréz szerelékkel, arab számos, percbeosztásos számlap, ingával, kulccsal, ingarugó törött, működőképes
705. tétel
Falióra
706. tétel
Női íróasztal
707. tétel
Íróasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, lapján posztó betéttel, faragott díszítésű felépítménnyel, öntött sárgaréz veretekkel, sérült
708. tétel
Kandalló óra
709. tétel
Kandalló óra
710. tétel
Fotel, 4 db
711. tétel
Art deco asztali óra
német, 1920 körül, ezüstözött sárgaréz tok, oroszlánpárral és domborított virágos díszítéssel, működik, csúcsdísz hiányzik
712. tétel
Szecessziós asztali óra
osztrák, 20. sz. eleje, ún. "néma óra", aranyozott sárgaréz tokban, arab számos, percbeosztásos porcelán számlappal, márvány talapzaton kis sérüléssel,működik
713. tétel
Zenedoboz
Patephon, 1900 körül, egy dallamot játszó, működő szerkezet, felhúzóval, fenyőfa doboza pótlás
714. tétel
Art deco doboz
magyar, 1920 körül, diófa borítással, két fiókkal, kis sérüléssel