Karszék
osztrák, Thonet, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, jelzett: Thonet Austria
719. tétel
Tükör
osztrák, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott, ezüstözött fa, ón rátétekkel, sérült
720. tétel
Kandalló óra
721. tétel
Kandalló óra
722. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörrel
723. tétel
Kandalló óra
724. tétel
Kandalló óra
725. tétel
Tükör
magyar, 1840 körül, faragott, aranyozott hársfa, ökörszemes díszítéssel
726. tétel
Tükör
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa korpuszon, aranyozott blondelmasszás rátétekkel, sérült
727. tétel
Szófa
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált díszítéssel
728. tétel
Posztamens, 2 db
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, intarziás és tusfestett díszítéssel
729. tétel
Sarok könyvespolc
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával
730. tétel
Éjjeliszekrény pár
magyar, 19. sz. második fele, fenyő- és bükkfa alapon kőrisfa borítással, tetején üveglappal, billenthető csiszolt tükörrel
731. tétel
Íróasztal
magyar, 19. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, lapján pótolt textil betéttel, sárgaréz veretekkel és görgőkön, 5 fiókkal, kis sérüléssel
732. tétel
Kályha
olasz, 20. sz., ónmázas fajansz, elektromos fűtéssel felszerelve
733. tétel
Tükör
Murano, 20. sz. eleje, fenyőfa korpuszon csiszolt üveg és színezett üvegpaszta díszítéssel, sérült, hiányos
734. tétel
Asztali óra
francia, 19. sz. második fele, ún. "néma óra", aranyozott bronz tokban, római számos, percbeosztásos zománcozott számlappal, fa talapzaton, kulccsal, működik
735. tétel
Tükör
Murano, 19. sz. vége, csiszolt színtelen és rózsaszín üveg, köszörült díszítéssel
Kandalló óra