216. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
759-778
[779-784]
Falikárpit - koronázási jelenet
francia, 17. sz., szövött gobelin technika
759. tétel
Kaukázusi "Kazak" szőnyeg
1920 körül, gördesz csomózás, kopott, sérült
760. tétel
Iráni "Kaskai Shiráz" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás
761. tétel
Anatóliai "Kurd" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, kopott, végein hiányos
762. tétel
Kaukázusi "Medalionos szumák" szőttes
19. sz. vége, sérült, hiányos
763. tétel
Kaukázusi "Shirván" szőnyeg
19. sz. második fele, gördesz csomózás, helyenként oxidációs kopás
764. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
765. tétel
Anatóliai "Ladik" imaszőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, sérült, kopott
766. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
767. tétel
Iráni "Kaskai" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, egyenletesen kopott, régi javítással
768. tétel
Türkmén "Jomud" tevetakaró
769. tétel
Iráni szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás
770. tétel
Kaukázusi "Shirván" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, sérült, régi javításokkal
771. tétel
Kaukázusi "Kuba Shirván" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, kopott, sérült
772. tétel
Perzsa "Joragán" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, végein hiányos, sérült
773. tétel
Anatóliai Kilim szőnyeg
20. sz. első fele, szövött technika, sérült
774. tétel
Madaras szőnyeg
Erdély, 20. sz. eleje, szövött technika, sérült
775. tétel
Türkmén "Tekke" torba
1900 körül, szenné csomózás, hiányos
776. tétel
Kaukázusi kilim szőttes, 2 db
20. sz. eleje, egyik datált: 1930
777. tétel
Anatóliai "Panderma" szőnyeg
1900 körül, selyem, szenné csomózás, egyenletesen kopott
778. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
759-778
[779-784]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS