216. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-778]
[779-784]
Cuylenborch, Abraham van (Utrecht, 1610 -1658) után, 18. sz.
Diana a grottában
61. tétel
Németalföldi festő, 18. sz.
Tájkép alakokkal
62. tétel
Vignali, Jacopo
Szent Domonkos
63. tétel
Dyck, Anthonis van (1599 - 1641) után, 19. sz.
Ifjú képmása
64. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Sipkás férfi
65. tétel
Georg Petel portréja
66. tétel
Német festő, 18. sz.
Tudós portréja
67. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Judit
68. tétel
Itáliai festő, 19. sz. első fele
Babérkoszorús férfi portréja
69. tétel
Német festő, 18. sz.
Szendergő Diána szatírral
70. tétel
Miereveld, Michiel
Flamand hölgy portréja, 1624
71. tétel
Magyar festő, 18. sz. vége
A fehér ló legendája
72. tétel
Angol festő, 18. sz. második fele
Hölgyportré
73. tétel
Osztrák festő, 18. sz. közepe
Testőr portréja
74. tétel
Magyarországi festő, 18. sz. közepe
Vár-bogyai Bogyai Pál és felesége portréja
75. tétel
Magyarországi festő, 18. sz.
Hölgy rózsaszálakkal
76. tétel
Német festő, 18. sz. vége
Férfi portré
77. tétel
Braun, Josef Adam
Anya és gyermeke szolgálólánnyal, 1790 körül
78. tétel
Német festő, 17. sz. vége
Vadászcsendélet
79. tétel
Német festő, 19. sz. vége
Birka akolban
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-778]
[779-784]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS