216. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-778]
[779-784]
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Téli táj vándorokkal
101. tétel
Flamand festő, 17. sz. vége
Pihenő katonák
102. tétel
Dupressoir, Francois Joseph
Folyópart alakokkal, 1821
103. tétel
Német festő, 18. sz.
Tájkép alakokkal
104. tétel
Lang, A. jelzéssel, 18. sz.
Pihenő lovasok a fogadónál
105. tétel
Holland festő, 18. sz.
Udvarház jószágokkal
106. tétel
Uden, Lucas van (Antwerpen, 1595 - Antwerpen, 1672/73) köre
Tájkép alakokkal
107. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Női portré
108. tétel
Pataky László
Férfi portré
109. tétel
Asztalos Gyula
Asztali csendélet gyümölcsökkel
110. tétel
Pentelei Molnár János
Csendélet díszkancsóval
111. tétel
Észak - itáliai festő, 1830 körül
Leány könyvvel
112. tétel
Német festő, 18. sz. vége
Szépítkező hölgy
113. tétel
Holland festő, 19. sz.
114. tétel
Osztrák vagy német festő, 19. sz. közepe
Gyümölcscsendélet
115. tétel
Gyurkovics Károly
Óraláncos férfi, 1840
116. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Deák Ferenc portréja
117. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Nemesúr portréja
118. tétel
T. S. monogrammal, 19. sz. második fele
Virágcsendélet
119. tétel
Barabás Miklós
Női portré, 1887
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
[599-618]
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-778]
[779-784]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS