216. Régi mesterek és 19. századi festmények > A Ferenc József tér Pesten

13. Wigand, Balthasar (Bécs, 1770 - Felixdorf, 1846)

A Ferenc József tér Pesten

akvarell, papír

160*220 mm

j.b.l.: Wigand; k.l.: Der Franz Josefs Platz in Pest