216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tokaj látképe

8. Bodenehr, Gabriel (Augsburg, 1673 - 1766)

Tokaj látképe

színezett rézmetszet, papír

190*285 mm

j.j.l.: G. Bodenehr fec. et. ex. (a metszeten)