216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Az Athenaeum irodalmi és nyomdai részvénytársulat, 1898

10. Krumholz Ágoston (működött a 19. sz. második felében)

Az Athenaeum irodalmi és nyomdai részvénytársulat, 1898

akvarell, tempera, papír

955*795 mm

j.j.l.: Krumholz 1898

sérült