216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Wildhaus-i táj, 1839

14. Schreiben, von Johann, Georg (? - 1844)

Wildhaus-i táj, 1839

tempera, selyem

35*52,5 cm

j.j.l.: V. Schreiben pinxit 1839