216. Régi mesterek és 19. századi festmények > A Duna és a Vág folyó összefolyása, 1672

9. Merian, Kaspar (Frankfurt, 1627 - 1686)

A Duna és a Vág folyó összefolyása, 1672

színezett rézmetszet, papír

245*335 mm

j.b.l.: Casp. Merian fec.