216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keleti és Nyugat-Magyarország térképe, 1683

4. Rossi, Giacomo de (Róma, 1627 - 1691)

Keleti és Nyugat-Magyarország térképe, 1683

színezett rézmetszet, papír

610*445 mm/db

j.b.f.: data in luce da Gio Giacomo de Rossi Anno 1683

j.j.l.: Franz Donia Messanensis sculpc.