216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Érsekújvári csata, 1685

5. Rossi, Giacomo de (Róma, 1627 - 1691)

Érsekújvári csata, 1685

színezett rézmetszet, papír

420*530 mm

j.j.l.: Iacomo de Rossi