268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Magyar festő, 20. sz. közepe
Kompozíció
681. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Ülő akt
682. tétel
Magyar festő
Társaság a szabadban, 1966
683. tétel
Félegyházi László
Asztali csendélet, 1974
684. tétel
Magyar festő, 20. sz.
Esti fények
685. tétel
Antal Irén
Bécsi városrészlet
686. tétel
Festőfi Sándor jelzéssel, 20. sz. második fele
Űrvirágok
687. tétel
Bér Rudolf
“Ősz”, 1980-as évek
688. tétel
Bari Janó
Vörös táj, 1990
689. tétel
Nádler jelzéssel, 20. sz. közepe
Székely legények
690. tétel
Litkey György
Ketten, 1970 körül
691. tétel
Marosán Gyula
Vízpart portréval
692. tétel
Kemény László
Lázár feltámasztása, 1939 körül
693. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Absztrakt
694. tétel
Tűzmadarak
695. tétel
Freytag Zoltán
“In Memoriam H. Hofmann”, 1967
696. tétel
Hullám
697. tétel
Marosán Gyula
Artisták
698. tétel
Ruttkay György
Boszorkányégetés, 1950 körül
699. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Fiú portré
700. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS