268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Magyar festő, 20. sz. második fele
Női portré
701. tétel
Gabriel jelzéssel
Örvény, 1964
702. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Csendélet almákkal
703. tétel
Hornyánszky Gyula
Ülő akt, 1970 körül
704. tétel
Koller jelzéssel, 20. sz. közepe
Két akt
705. tétel
Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné
Vágyakozás
706. tétel
K.J. monogrammal
Cirkusz
707. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szalmakalapos férfi portréja
708. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kislány gitárral, 1920-as évek
709. tétel
Könyöklő akt
710. tétel
Basch Mihály
Férfi portré háttérben a Balatonnal, 1927
711. tétel
Fenyő György
Nő pamlagon, 1935
712. tétel
Zsótér Ákos
Fürdőzők, 1928 körül
713. tétel
Reggeliző fiúcska cicával
714. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Olvasgató lány
715. tétel
Zsótér Ákos
Önarckép, 1928 körül
716. tétel
Timkó Nelly
Testvérek
717. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Férfi portré
718. tétel
Jász Veronika, Sőtérné
Kisdobos
719. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szőke lány napsütésben
720. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS