268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Magyar festő, 20. sz. közepe
Olvasó nő
721. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Olvasó lány
722. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Család
723. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
“Kánya”
724. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Bicikliverseny
725. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ülő akt
726. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szakállas férfi kalapban
727. tétel
Magyar festő
Női portré, 1961
728. tétel
Pilmayer Péter
Barna hajú lány portréja, 1972
729. tétel
Sugár Andor
Mosónő, Szicília, 1937
730. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Szobában
731. tétel
Fekvő akt
732. tétel
Y. Lengyel jelzéssel, 20. sz. közepe
Sakkfigurák
733. tétel
Monostori - Moller Pál
Termékenység, 1959
734. tétel
Magyar festő, 20. sz.
Szürrealista kompozíció
735. tétel
Német festő
A spiritiszta, 1918
736. tétel
AJ monogrammal, 20. sz. második fele
Sivatag
737. tétel
Monostori L. jelzéssel
Adriai emlék, 1984
738. tétel
Scheiber Hugó
Gyárváros
739. tétel
Ismeretlen festő, 20. sz.
Falurészlet, 1994
740. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS