268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Naplemente
741. tétel
Nyugat - európai festő
Dombos táj, 1928
742. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tavaszi táj
743. tétel
Braun Lengyel Vera
Kompozíció
744. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Ligetes táj
745. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Hattyú I.
746. tétel
Gál István
Falu
747. tétel
Ülő akt
748. tétel
Galamb Grossova Erzsébet
Altatás
749. tétel
Murai jelzéssel
Kalapos férfi, 1958
750. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Balta köz a Budai várban
751. tétel
Murai jelzéssel
Kék szemű lány, 1958
752. tétel
Miklós I. jelzéssel, 20. sz. közepe
Találkozás
753. tétel
Zemplényi Magda
Három alak
754. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Hattyú
755. tétel
Gál István
Házak, 1948
756. tétel
Zemplényi Magda
Alak kékben
757. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Hattyú II.
758. tétel
Crouy Chanel László
Bábuk, 1930-as évek
759. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Pár papagájjal
760. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS