268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
761-780
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Magyar festő, 20. sz. második fele
Rockzenekar
761. tétel
Gál István
Tájrészlet, 1948
762. tétel
Marosán Gyula
“Marie Antoinette”, 1940
763. tétel
Zemplényi Magda
Lovag
764. tétel
Stark Anna
Óbuda, 1960-as évek
765. tétel
Zemplényi Magda
”Cigánylány”, 1939
766. tétel
Magyar festő
Hölgy portré
767. tétel
Zemplényi Magda
Vekker
768. tétel
Zádor István
Szobabelső
769. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Kompozíció
770. tétel
Magyar festő, 20. sz.
Városrészlet
771. tétel
Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné
Ülő férfi, 1940-es évek
772. tétel
G. M. monogrammal
Városrészlet, 1957
773. tétel
Freytag Zoltán
”Zsennye”, 1960 körül
774. tétel
Freytag Zoltán
“Felülnézet”, 1963
775. tétel
Pásztor
776. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Kompozíció
777. tétel
Freytag Zoltán
“Diana az orvvadász és a csodaszarvas”
778. tétel
Éjszakai fények
779. tétel
Marosán Gyula
Az Apokalipszis lovasa-freskóterv, 1940 körül
780. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
761-780
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS