268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Marosán Gyula
“Sárga kompozíció”
801. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Városrészlet
802. tétel
Scheiber Hugó
Nagyvárosi részlet
803. tétel
Remsey Jenő György
Mulatóban
804. tétel
Benő jelzéssel, 20. sz.
Allegorikus jelenet
805. tétel
Zemplényi Magda
Vándorok
806. tétel
Freytag Zoltán
“Kompozíció”
807. tétel
Zemplényi Magda
Kék alakok
808. tétel
Fekete Béla jelzéssel, 20. sz. második fele
A tánc
809. tétel
Fasor
810. tétel
Zemplényi Magda
Utca részlet alakokkal
811. tétel
Bálint Endre
Kompozíció
812. tétel
Scheiber Hugó
Bárban, 1930-as évek második fele
813. tétel
Magyar festő, 20. sz. vége
Nő labdával
814. tétel
M. N. monogrammal, 20. sz. közepe
Bohóc
815. tétel
Szürrealista kompozíció
816. tétel
Magyar festő
Kompozíció, 1989
817. tétel
Magyar festő
Kompozíció, 1989
818. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Bikaviadal
819. tétel
Magyar festő, 20. sz.
Arc
820. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS