268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Magyar festő, 20. sz. közepe
Jelenet
821. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kompozíció
822. tétel
Marosán Gyula
“Barna kompozíció”
823. tétel
Magyar festő
“Ablaküvegen át” 1987
824. tétel
Freytag Zoltán
“Tájkép” (Dombos táj, 1972)
825. tétel
Péceli Margit
“Evő ember”
826. tétel
Zemplényi Magda
Park részlet
827. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Kompozíció
828. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe,
Absztrakt
829. tétel
C. W. monogrammal
Absztrakt I.
830. tétel
C. W. monogrammal
Absztrakt II.
831. tétel
Braun Lengyel Vera
Kompozíció
832. tétel
Frank Magda
Alak
833. tétel
Werner jelzéssel
Háromkirályok hódolása, 1996
834. tétel
Galamb Grossova Erzsébet
Sárga csendélet
835. tétel
Zemplényi Magda
Két alak
836. tétel
Lóránt Erzsébet, Rajné
Halász, 1935 körül
837. tétel
H. L.-né jelzéssel
Csikós az udvaros, 1970
838. tétel
Fodor István jelzéssel
Falurészlet, 1949
839. tétel
Itatás
840. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS