268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Tibai Takács Jenő
A Pasaréti Ferences templom látképe, 1938 Szent István évében
541. tétel
Zord Arnold
”Gravosai kikötő”, 1911
542. tétel
Hacker Mária, Turán Gézáné
Sétáló szerelmespár, 1923
543. tétel
Hadzsics Camilló Gábor
Háztetők
544. tétel
Spáczay Aranka jelzéssel, 20. sz. második fele
Városrészlet virágokkal
545. tétel
Francia festő, 20. sz. első fele
Parkrészlet
546. tétel
Adler Ernő Kaba
Bárban, 1934
547. tétel
Lehel Mária
Sárga virágok, 1912
548. tétel
Dittrich Zoltán
Hölgy karosszékben, 1911
549. tétel
Telkessy Valéria
Csendélet babával
550. tétel
Komáromi Kacz Endréné, Kis Sarolta
”Japán emlék”, 1910-es évek
551. tétel
Scheiber Hugó
”Szőke kisfiú ünneplőben”, 1922
552. tétel
Antal Irén
Férfi portré
553. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Nő a tengerparton
554. tétel
Magyar festő
Férfi portré, 1943
555. tétel
Bálint Rezső
Dohánysodró
556. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
A modell
557. tétel
Baksa jelzéssel
Hölgy estélyi ruhában, 1948
558. tétel
Jobbágyi Gaiger Miklós
Nő masnis blúzban, 1912 körül
559. tétel
Sefer, V. jelzéssel
Katonatiszt portréja, 1917
560. tétel
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS