268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Gáspár Anni, Felekiné
Hölgy karszékben, 1950
561. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kalapos hölgy portréja
562. tétel
Próday Lajos
”Leányfej”, 1928
563. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Parkban
564. tétel
Lengyel jelzéssel, 20. sz. közepe
Zöldséges csendélet
565. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Csendélet rózsával
566. tétel
Fényes Adolf
Férfiportré
567. tétel
Gombos Székely Lilly
Portré
568. tétel
Gombos Székely Lilly
Hölgyportré
569. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Bajuszos férfi kalappal
570. tétel
Magyar festő
Hölgy gyöngysorral, 1941
571. tétel
Sárga blúzos lány
572. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Ülő nő
573. tétel
Platthy György
Önarckép, 1937
574. tétel
Csendélet
575. tétel
Lesznai Anna
Virágcsendélet gyümölcsökkel, 1930-as évek
576. tétel
Némethy Béla
Csendélet bokályokkal, 1930-as évek
577. tétel
Magyar festő, 20. sz.
Virágcsendélet
578. tétel
Kelemen Emil
”A határban”, 1929-1936
579. tétel
K. S. monogrammal, 20. sz. eleje
Lovasszekér naplementében
580. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS