268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Böröcz S. jelzéssel
Virágok, 1967
581. tétel
Elekes jelzéssel 20. sz. első fele
Tulipánok
582. tétel
Dallos, M.
Virág csendélet, 1975
583. tétel
Bolgár festő, 20. sz. közepe
Lány népviseletben
584. tétel
Angerer, Karl
Temetőrészlet
585. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Cserepes virág
586. tétel
Virágcsendélet
587. tétel
Murai jelzéssel
Parkrészlet alakokkal, 1964
588. tétel
Gömöri Jenő
Kerti mulatság
589. tétel
Stark Anna
“Tornyok és kupolák”
590. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Akt tanulmányok
591. tétel
Galamb Grossova Erzsébet
Szobabelső pipacsokkal, 1973
592. tétel
Lampé Sándor
Színes virágok, 6 db
593. tétel
Kovács Margit
Gondolkodó
594. tétel
Szilágyi István
Parasztlányka
595. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Férfi portré
596. tétel
Gyerekek
597. tétel
Kalapos nő portréja
598. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Portré
599. tétel
Lehel Mária
”Gyermek naranccsal”, (Nagymama unokájával, Nemzedékek), 1910 körül
600. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS