268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Zemplényi Magda
Kiállítási plakát, 1945
601. tétel
Zemplényi Magda
Szőke lány
602. tétel
Marosán Gyula
“Mici néni”, 1938
603. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Portré üvegablak előtt
604. tétel
Galamb Grossova Erzsébet
Fiúportré, 1967
605. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Tükörben
606. tétel
Szuly Angéla
”Pásztorgyerek”, 1930 körül
607. tétel
Kelemen Emil
Önarckép palettával, 1942 körül
608. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Támaszkodó akt
609. tétel
Trauner Sándor
Hátakt, 1927
610. tétel
Akt tükör előtt
611. tétel
Bicskei Karle János
Akt, 1960
612. tétel
Osztrák festő, 1900 körül
Kontyos hölgy portréja
613. tétel
Magyar festő
Birkózók, 1920
614. tétel
Huzella Pál, Hallgató
Nő turbánban, 1902
615. tétel
Murai jelzéssel
Nevető lány, 1960
616. tétel
Moiret Ödön
Szerelmesek, 1922
617. tétel
Ülő akt
618. tétel
Sassy Attila
Nő madarakkal
619. tétel
R. Gy. monogrammal
Akt enteriőrben, 1950
620. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS