Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Két akt

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

705. Koller jelzéssel, 20. sz. közepe

Két akt

olaj, farost

63,5*32 cm

j.j.l.: Koller

Vételi megbízás (PDF)